ImageImageImageImage


Naše vrtná technika

"Já vrtám studnu, ty vrtáš studnu..."

Je velmi důležité s čím pracujete, proto i každý vrtař používá jen to nejlepší, co má k dispozici. 

Ve skutečném světě ale existují rozdíly... v dobrém terénu a podloží může vrtat každý.  Když se však při vrtání vyskytne problém, na který už vrtná technika nestačí, někteří pak musí bohužel své dílo předčasně ukončit ...

 

... nenechali jsme nic náhodě, podívejte se sami ....

 


Souprava pro přepravu vrtné techniky, kompresor

MAN 4x4, INGERSOLL RAND

K přípravě tlakového vzduchu používáme jeden z nejlepších kompresorů pro vrtaře Ingersoll Rand.  V  případě potřeby dokáže stlačený vzduch dodat pod max. tlakem 30bar.  Další vlastnosti ? Doplňte si co chcete.... ekonomika, ekologie, ohled na životní prostředí.  

Přeprava vrtací soupravy a kompresoru

 


Velká vrtná souprava

EGT VT

Vrty pro tepelná čerpadla. V Alpách, v Rakousku a Švýcarsku se tímto strojem vrtá běžně až do 300 m. Dvojitá vrtná hlava má neuvěřitelný kroutící moment 26.000 Nm. Průběžné pažení a všechny myslitelné technické vychytávky pro Vaši studnu či tepelné čerpadlo i v těch nejnáročnějších geologických podmínkách.

 

Velká vrtací souprava EGT VT

EGT VD rozměry stroje.pdf (78kb)


Menší vrtná souprava 

EGT MD - délka 5m, šířka 1,7m, váha 11t

EGT MD je vrtný stroj s mimořádnou flexibilitou použití. Lafeta polohovatelná do všech os, vysoký vrtný výkon do 150 m, kroutící moment na hlavě 16.000 Nm, výtažná síla pro nástroje 6.000 kg. A opět všechny vychytávky, které se nám hodí právě tam, kde již ostatní.......nestačí.

Malá vrtací souprava EGT MD

EGT MD rozměry stroje.pdf (39kb)

Image

Kontakt

Petr Duroň

603 410 523

zemniprace@trialstav.cz

TRIAL STAV s.r.o.
Podnikatelská 17
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ:
DIČ

Image

Image


Image

(C) copyright 2013 - 2023  TRIAL STAV s.r.o. Všechna autorská práva vyhrazena. Stránky používají cookies. Prohlížením obsahu webu souhlasíte s jejich použitím.